Jak Salmondo pořídit?

Školám a poradcům, kteří chtějí nabídnout Salmondo svým žákům, nabízíme výhodnou multilicenci pro svoji školu. Poradce tak získá speciální účet, díky kterému může licence v jednoduchém rozhraní přidělovat studentům. Studenti mohou své výsledky s poradcem sdílet a ty tak mohou sloužit jako podklad pro další poradenství. Pokud chcete Salmondo nejprve lépe poznat, můžete si jednoduše prohlédnout náš ukázkový demo účetV rámci spolupráce se systémem Bakaláři navíc školám, které tento systém využívají, nabízíme nákup licencí za výrazně zvýhodněných podmínek:

V rámci současné mimořádné situace nabízíme plnou verzi aplikace Salmondo zdarma všem školám do konce školního roku 2019/2020. Všechny informace najdete na stránce https://www.salmondo.cz/nadalku.
velikost školy standardní cena multilicence na 12 měsíců zvýhodněná cena multilicence pro školy s Bakaláři
< 300 žáků 7 000 Kč vč. DPH 3 500 Kč vč. DPH
301 - 500 žáků 12 000 Kč vč. DPH 6 000 Kč vč. DPH
501 - 800 žáků 16 000 Kč vč. DPH 8 000 Kč vč. DPH
> 801 žáků 19 000 Kč vč. DPH 9 500 Kč vč. DPH

Jak je možné Salmondo jednoduše financovat?

Ze šablon

Salmondo lze pro školu pořídit z Podpory škol formou projektů zjednodušeného vykazování - EU Šablon. Vhodné aktivity, ke kterým Salmondo můžete jako doplněk pořídit, jsou zejména šablony:

Základní školy

2.II/3 Školní psycholog – personální podpora ZŠ
2.II/5 Školní kariérový poradce – personální podpora ZŠ
2.II/6 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP (varianta f) kariérové vzdělávání)

Střední školy

2.III/3 Školní psycholog – personální podpora SŠ
2.III/6 Školní kariérový poradce – personální podpora SŠ
2.III/7 Vzdělávání pedagogických pracovníků SŠ – DVPP (varianta g) kariérové vzdělávání)

Spoluúčast žáků a rodičů

Pokud jako škola nemáte nebo nechcete hradit Salmondo z prostředků školy nebo jiných zdrojů (jako například fond SRPŠ), je možné částečné nebo úplné financování nechat na žácích či jejich rodičích. Škola, stejně jako u standardního nákupu, získá účet pro výchovného poradce, který tak bude moci Salmondo využít ve své poradenské činnosti.

Objednávka

Pokud máte zájem o zakoupení roční multilicence Salmonda pro vaši školu, vyplňte prosím formulář níže. Po jeho odeslání vám ve spolupráci s Bakaláři zašleme fakturu a aktivujeme multilicenci, abyste aplikaci mohli začít co nejdříve využívat.

Používání aplikace ve školství se řídí Podmínkami služby pro školy a Podmínkami zpracování osobních údajů. Prosíme vás o seznámení s nimi a jejich odsouhlasení. Osobní údaje žáků a studentů zpracováváme výhradně za účelem provozu naší poradenské aplikace, tedy poskytování služeb, které si od nás žádáte. Děkujeme vám, že využíváte služeb Salmonda a jsme rádi, že s vámi můžeme spolupracovat na rozvoji kariérového poradenství v ČR.

Odesláním zprávy berete na vědomí, že společnost Salmondo CZ, s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje vyplývající z vaší žádosti za účelem odpovědi a vzájemné komunikace. Další informace ke zpracování naleznete zde.