Ukázkový demo účet

Skrze tlačítko níže se dostanete do ukázkového demo účtu aplikace Salmondo. V tomto demo účtu už je vyplněný účet uživatele (žáka) - lze se v něm tedy jednoduše podívat, jak vypadají výsledky testů a jak lze s aplikací dále pracovat.

Jak Salmondo pořídit?

Školám a poradcům, kteří chtějí nabídnout Salmondo svým žákům, nabízíme výhodnou multilicenci pro svoji školu. Poradce tak získá speciální účet, díky kterému může licence v jednoduchém rozhraní přidělovat studentům. Studenti mohou své výsledky s poradcem sdílet a ty tak mohou sloužit jako podklad pro další poradenství. V rámci spolupráce se systémem Bakaláři navíc školám, které tento systém využívají, nabízíme nákup licencí za výrazně zvýhodněných podmínek:

velikost školy standardní cena multilicence na 12 měsíců zvýhodněná cena multilicence pro školy s Bakaláři
< 300 žáků 7 000 Kč vč. DPH 3 500 Kč vč. DPH
301 - 500 žáků 12 000 Kč vč. DPH 6 000 Kč vč. DPH
501 - 800 žáků 16 000 Kč vč. DPH 8 000 Kč vč. DPH
> 801 žáků 19 000 Kč vč. DPH 9 500 Kč vč. DPH
Salmondo na zkoušku
V rámci uvedení spolupráce se systémem Bakaláři navíc školám nabízíme možnost do 31. 12. 2019 vyzkoušet aplikaci zcela zdarma přímo se žáky vaší školy. Pro využití této nabídky přejděte zde.

Jak je možné Salmondo jednoduše financovat?

Ze šablon

Salmondo lze pro školu pořídit z Podpory škol formou projektů zjednodušeného vykazování - EU Šablon. Vhodné aktivity, ke kterým Salmondo můžete jako doplněk pořídit, jsou zejména šablony:

Základní školy

2.II/3 Školní psycholog – personální podpora ZŠ
2.II/5 Školní kariérový poradce – personální podpora ZŠ
2.II/6 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP (varianta f) kariérové vzdělávání)

Střední školy

2.III/3 Školní psycholog – personální podpora SŠ
2.III/6 Školní kariérový poradce – personální podpora SŠ
2.III/7 Vzdělávání pedagogických pracovníků SŠ – DVPP (varianta g) kariérové vzdělávání)

Spoluúčast žáků a rodičů

Pokud jako škola nemáte nebo nechcete hradit Salmondo z prostředků školy nebo jiných zdrojů (jako například fond SRPŠ), je možné částečné nebo úplné financování nechat na žácích či jejich rodičích. Škola, stejně jako u standardního nákupu, získá účet pro výchovného poradce, který tak bude moci Salmondo využít ve své poradenské činnosti.