Ukázkový demo účet

Vyplněním formuláře se dostanete do ukázkového demo účtu aplikace Salmondo. V tomto demo účtu už je vyplněný účet uživatele (žáka) - lze se v něm tedy jednoduše podívat, jak vypadají výsledky testů a jak lze s aplikací dále pracovat.

Prosím, uveďte svoji školní e-mailovou adresu (např. vašejméno@vašeškola.cz), abychom mohli jednoduše ověřit váš vztah ke škole. Uvedete-li soukromý e-mail, budeme pro ověření kontaktovat školu, což proces zpomalí.
Pokud jste nenalezli školu v seznamu, zkuste prosím vyhledat název bez označení typu školy (SS/ZŠ) na začátku. Pokud ani tak školu v seznamu nenajdete, kontaktujte nás na e‑mailu libor@salmondo.cz.

Odesláním zprávy berete na vědomí, že společnost Salmondo CZ, s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje vyplývající z vaší žádosti za účelem odpovědi a vzájemné komunikace. Další informace ke zpracování naleznete zde.

Jak Salmondo pořídit?

Školám a poradcům, kteří chtějí nabídnout Salmondo svým žákům, nabízíme výhodnou multilicenci pro svoji školu. Poradce tak získá speciální účet, díky kterému může licence v jednoduchém rozhraní přidělovat studentům. Studenti mohou své výsledky s poradcem sdílet a ty tak mohou sloužit jako podklad pro další poradenství. V rámci spolupráce se systémem Bakaláři navíc školám, které tento systém využívají, nabízíme nákup licencí za výrazně zvýhodněných podmínek:

Počet tříd v ročníku standardní cena na 1 rok zvýhodněná cena s Bakaláři na 1 rok zvýhodněná cena s Bakaláři na 2 roky (sleva 15%) zvýhodněná cena s Bakaláři na 3 roky (sleva 20%)
1 třída 7 000 Kč vč. DPH 3 500 Kč vč. DPH 5 950 Kč vč. DPH 8 400 Kč vč. DPH
2 třídy 12 000 Kč vč. DPH 6 000 Kč vč. DPH 10 200 Kč vč. DPH 14 400 Kč vč. DPH
3 třídy 16 000 Kč vč. DPH 8 000 Kč vč. DPH 13 600 Kč vč. DPH 19 200 Kč vč. DPH
4 a více tříd 19 000 Kč vč. DPH 9 500 Kč vč. DPH 16 150 Kč vč. DPH 22 800 Kč vč. DPH

Jak Salmondo financovat?

Existuje hned několik možností, jak může škola Salmondo pořídit, aniž by to znamenalo zásah do běžného rozpočtu školy - ať už se jedná o financování ze šablon, pořízení Salmonda jako digitální učební pomůcku z Národního plánu obnovy a další. Podrobné informace najdete na stránce Jak Salmondo financovat.