Pro rodiče

Čeká vaše dítě výběr studia na VŠ? Chcete mu pomoci zjistit, jaká kariéra by pro něj byla pravá? Rádi byste, aby našlo obor, ve kterém využije své schopnosti a bude jej bavit? Salmondo je ideální způsob, jak svého potomka můžete v rozhodování podpořit.

Jak Salmondo pomůže?


Díky testům osobnosti, motivace a zájmů připraveným předními českými psychology a odborníky na kariérní poradenství vaše dítě získá ucelenější představu samo o sobě.


Lépe si ujasní, jaká životní role a dráha by pro něj byla ta pravá a které profese a studijní obory by pro něj mohly být nejvhodnější.


V databázi povolání a vysokých škol zjistí detaily o profesích a konkrétních možnostech studia vybraného oboru.

Naplánuje si svoji budoucnost a konkrétní cíle, které k ní vedou. K jejich splnění se může v aplikaci motivovat.


Za naše testy a nástroje ručíme. Pokud s výsledky nebudete spokojeni, rádi je s vámi nebo potomkem prokonzultujeme, případně následně peníze za plnou verzi vrátíme. O své peníze se tak bát nemusíte.


Více o tom, jak Salmondo funguje.

Co o nás říkají odborníci?


Jak Salmondo dceři či synovi pořídit?


„Bez překvapení”
Nechte jej, ať si v Salmondu založí účet. Uvnitř aplikace mu můžete následně aktivovat plnou verzi. Platba je možná kartou přes internet i klasickým bankovním převodem.

„S překvapením”
Napište nám, že máte zájem o dárkový certifikát, na naši hlavní e-mailovou adresu info@salmondo.cz. Zašleme vám údaje pro platbu klasickým převodem na účet. Po úhradě obdržíte od nás mailem dárkový certifikát včetně aktivačního klíče, který můžete použít jako dárek.

Při obou variantách je celková cena za roční plnou verzi Salmonda 190 Kč.

Vyzkoušejte si zkušební verzi, abyste poznali, jak Salmondo funguje a s čím může vašemu dítěti pomoci.

Vytvořit účet zdarma


Salmondo na vaší škole?

Snažíme se Salmondo rozšířit tak, aby jeho výhod mohlo co nejvíce studentů využít v rámci kariérního poradenství na středních školách. Školám proto umožňujeme nákup cenově výhodné multicence pro své studenty, aby mohli Salmondo ve své praxi využít výchovní a kariérní poradci.  

Tibor Kučera

Neradí zatím poradce na vaší škole studentům s využitím Salmonda? Pokud se vám Salmondo líbí a myslíte si, že by mělo být součástí poradenství na vaší škole, dejte nám vědět, o kterou školu jde. Rádi ji kontaktujeme s nabídkou spolupráce.

Kontakt pro rodiče 
Ing. Tibor Kučera
tibor@salmondo.cz