Jak pořídit

Školám a poradcům, kteří chtějí nabídnout Salmondo svým žákům, nabízíme výhodnou multilicenci pro celý ročník. Poradce také získá speciální účet, díky kterému může licence v jednoduchém rozhraní přidělovat studentům. Studenti mohou své výsledky s poradcem sdílet a výsledky tak mohou sloužit jako podklad pro další poradenství.

Počet tříd v ročníku cena multilicence na 12 měsíců
1 třída 7 000 Kč vč. DPH
2 třídy 12 000 Kč vč. DPH
3 třídy 16 000 Kč vč. DPH
4 a více tříd 19 000 Kč vč. DPH
Zvýhodněné podmínky pro školy využívající systém Bakaláři a Škola OnLine

Díky spolupráci Salmonda se se společnostní Bakaláři mají školy, které využivají školní systém Bakaláři či Škola OnLine, výrazně výhodnější cenové podmínky pro pořízení aplikace Salmondo. Více informací najdete přímo na úvodní stránce po přihlášení do Bakalářů v sekci "Služby".

Jak Salmondo financovat?

Existuje hned několik možností, jak může škola Salmondo pořídit, aniž by to znamenalo zásah do běžného rozpočtu školy - ať už se jedná o financování ze šablon, pořízení Salmonda jako digitální učební pomůcku z Národního plánu obnovy a další. Podrobné informace najdete na stránce Jak Salmondo financovat.

Objednejte si Salmondo

Pokud jste nenalezli školu v seznamu, zkuste prosím vyhledat název bez označení typu školy (SS/ZŠ) na začátku. Pokud ani tak školu v seznamu nenajdete, kontaktujte nás na e‑mailu libor@salmondo.cz.

Používání aplikace ve školství se řídí Podmínkami služby pro školy a Podmínkami zpracování osobních údajů. Prosíme vás o seznámení s nimi a jejich odsouhlasení. Osobní údaje žáků a studentů zpracováváme výhradně za účelem provozu naší poradenské aplikace, tedy poskytování služeb, které si od nás žádáte. Děkujeme vám, že využíváte služeb Salmonda a jsme rádi, že s vámi můžeme spolupracovat na rozvoji kariérového poradenství v ČR.

Odesláním zprávy berete na vědomí, že společnost Salmondo CZ, s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje vyplývající z vaší žádosti za účelem odpovědi a vzájemné komunikace. Další informace ke zpracování naleznete zde.

Kontakt pro školy a poradce

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se obrátit na našeho manažera pro školství.